12311160_1712915605604032_5395056770534408747_n

FTS – Trade Sp. z o . o. na Gali Polska Firma – Międzynarodowy Czempion Eksportu

2 grudnia na uroczystej gali wręczono nagrody zwycięzcom 4. edycji konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”, wspólnej inicjatywy PwC i Pulsu Biznesu, w której nagradzane są polskie firmy odnoszące sukcesy na międzynarodowych rynkach. Krótkie przemówienie wygłosił wiceprezes Rady Ministrów i minister rozwoju pan Mateusz Morawiecki. docenił w nim rolę eksportu dla polskiej gospodarki. W finałowej Gali brał również prezes FTS – Trade Sp. z o. o. Piotr Apollo.

„Już samo wyróżnienie w postaci uczestnictwa w finale i możliwość znalezienia się w gronie liderów polskiego eksportu jest dla nas bardzo cennym doświadczeniem i potwierdzeniem, że realizowana strategia eksportowa to dobry i opłacalny kierunek.” – ocenił przebieg tegorocznego konkursu Piotr Apollo, prezes FTS- Trade.

„Czwarta edycja konkursu Polska Firma – Międzynarodowy Czempion udowodniła, że polskie firmy są w coraz większym stopniu w stanie konkurować z zagranicznymi podmiotami już nie tylko ceną, ale również jakością oraz innowacyjnością produktów i usług. Tak budowana przewaga konkurencyjna jest niezwykle ważna w kontekście nieprzewidywalnych zawirowań na rynkach, jak choćby rosyjskie embargo na polską żywność. Wielu polskich eksporterów dzięki wysokiej jakości produktów potrafiło przekonać do nich inne, dotąd nie w pełni eksplorowane rynki. Konkurs „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” dla wyróżnionych firm jest ważnym znakiem docenienia ich działalności, którą cechuje przede wszystkim biznesowa odwaga, dla pozostałych stanowi zachętę do międzynarodowej ekspansji oraz wychodzenia poza lokalną i bezpieczną strefę komfortu ” – mówi Jacek Socha, wiceprezes zarządu PwC.
„Laureaci konkursu Polska Firma – Międzynarodowy Czempion udowadniają, że dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej ich przedsiębiorstwa przekształcają się w liczące się na globalnej scenie podmioty. Nagrodzone firmy aktywnie konkurują na światowych rynkach oraz budują markę polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej. Dzięki nim marka ‘made in Poland’ staje się synonimem jakości i innowacyjności” – podsumowuje Jakub Papierski, wiceprezes zarządu PKO Bank Polski.
„Poziom tegorocznej edycji był bardzo wysoki, firmy które się zgłosiły mają na koncie naprawdę spektakularną ekspansję zagraniczną, więc wybór nie był łatwy. To dowód, że statystyki pokazujące wzrost polskiego eksportu i inwestycji zagranicznych pokazują prawdziwy obraz. Ideą konkursu jest nagrodzenie najlepszych polskich eksporterów i polskich inwestorów zagranicznych, jesteśmy bowiem przekonani, że z jednej strony warto doceniać trud firm, które się na to decydują, a z drugiej nie ma lepszej motywacji dla tych, którzy jeszcze się na ekspansję międzynarodową nie zdecydowali niż pokazywanie dobrych przykładów” – mówi Tomasz Siemieniec, redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”.

5

Zakup samochodu ciężarowego

Zwiększona ilość zamówień oznacza wzrost wymagań stawianych transportowi dlatego też sukcesywnie powiększamy własną flotę samochodów ciężarowych tak by zapewnić Państwu dostawę naszych okien w odpowiednim czasie, dobrym stanie oraz jak najniższym koszcie.

1

Zakład Odmetanowania Kopalń , Jastrzębie Zdrój

W prezentowanym dziś zleceniu będącym w trakcie realizacji pokazujemy rozwiązania systemowe fasad aluminiowych firmy Aluprof.

Miejsce realizacji : ZOK – Zakład Odmetanowania Kopalń , Jastrzębie Zdrój

 

12096097_1698133937082199_5902344246612720744_n

Uruchomienie drugiej zmiany produkcji PCV

W związku ze zwiększonym popytem na nasze produkty chcielibyśmy poinformować Państwa, iż z dniem 12 pazdziernika zostaje wprowadzona druga zmiana dotycząca całego procesu produkcyjnego działu PCV.