FTS-Abaris Sp. z o.o. powstała w wyniku restrukturyzacji podmiotu istniejącego na rynku od kilkunastu lat. Dzięki temu pomimo krótkiego okresu działalności jest znanym i cenionym na rynku producentem aluminiowych fasad oraz okien i drzwi zarówno z aluminium jak również z PCV.

W produkcji wykorzystujemy materiały wyłącznie renomowanych na świecie dostawców systemów profili aluminiowych (Schüco, Reynears, Ponzio, Aluprof), systemów profili PCV (Aluplast) czy też systemów okuć (G-U, Wink Haus).

FTS-Abaris posiada wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem w branży stolarki fasadowej i okiennej, dzięki czemu jest znana na rynku jako ekspert w produkcji nietypowych i trudnych technicznie rozwiązań.

Produkcja bazuje na najlepszych technicznych rozwiązaniach .Spółka posiada m.in. obrabiarki CNC,piły CNC, zgrzewarki, oczyszczarki i giętarki renomowanych marek (Schüco, Urban, Prez-Met, Graule, Schröder, LGF itd.)

Firma posiada również zespół wykwalifikowanych projektantów-technologów oraz handlowców dzięki czemu FTS-Abaris zapewnia pełną obsługę Klienta, od momentu ofertowania, pomiarów i wyceny poprzez produkcję i dostawę po usługi posprzedażowe.

Obecnie prowadzimy działalność w hali o powierzchni 3 tys. m2 położonej w Tychach. Posiadamy również magazyn o powierzchni 1000 m2 i zatrudniamy 70 pracowników.

Dzięki wysokiej jakości naszych produktów większość z nich eksportowana jest do Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Niemiec, Belgii, Francji, a nawet do Australii. Zapraszamy do współpracy.

tn_DSC_5406

tn_DSC_5341

tn_DSC_5314

Certyfikaty

certyfikat ISO PL

certyfikat ISO EN

certyfikat ISO DE

certyfikat ISO IT

CTO krajowy certyfikat 170-UWB-038 -1 (Copy)

CTO krajowy certyfikat 170-UWB-038 -2 (Copy)

swiadectwo firmy partnerskiej